O nas

bbr

Właścicielem biura jest Krzysztof Powąska, który posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta, upoważniające do badania sprawozdań finansowych podmiotów gospodarczych. Jako osoba fizyczna posiada nadane upoważnienie nr 3237.

Biuro powstało 1 października 1991 r. Pierwsze zlecenie na prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki na zasadzie umowy zlecenie zostało przyjęte do wykonania z dniem 1 maja 1990 r.
Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych, porad gospodarczych czy doradztwa podatkowego.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważne sprawy finansowe powierza nam klient. Czując odpowiedzialność dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi charakteryzowały się najwyższa jakością na rynku.
Zasadą jest, iż od momentu przyjęcia zlecenia na kompleksową usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych w przedsiębiorstwie jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami oraz osobami wytycznymi przez zarząd.

Bardzo istotnym elementem naszych umów z klientami, rzadko stosowanym przez inne biura rachunkowe, jest klauzula o naszej odpowiedzialności za błędy powstałe z naszej winy. Bez tej klauzuli  żadne biuro świadczące doradztwo rachunkowe nie przejmuje odpowiedzialności za poprawność rozliczeń rachunkowo-podatkowych, spoczywa ona wyłącznie na kierowniku jednostki.